Usługi

Chętnie pomożemy

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i śledzimy najnowsze trendy, aby dostarczyć Ci innowacyjne i skrojone na miarę rozwiązania. Dzięki naszemu zgranemu zespołowi oraz nowoczesnym technologiom drukarskim, zapewnimy Ci nie tylko efekt wow, ale także trwałe i profesjonalne projekty.

druk uv
wielkoformatowy

INFORMACJE

Druk wielkoformatowy to forma poligrafii, która pozwala na przeniesienie obrazu cyfrowego na materiał o dużej powierzchni.

Najczęstszą usługą wybieraną przy druku wielkoformatowym są banery reklamowe i wszelkie inne formy reklamy, które wystawione są na działanie czynników atmosferycznych tj. opady, zmienne temperatury, promieniowanie UV.
Druk wielkoformatowy stosuje się również roll-upów, plakatów w dużych rozmiarach, billboardów, tablic i szyldów. Drukujemy tak również siatki mesh, folie kolorowe, folie z różnymi rodzajami kleju, materiały do oklejania witryn sklepowych, materiały odblaskowe czy do oklejania pojazdów. Dochodzi do tego także cała gama elementów i akcesoriów do wykończenia wnętrz jak na przykład fototapety, obrazy czy plakaty w niestandardowych rozmiarach.


Posiadamy najnowszą drukarkę UV ValueJet 1638UH Mark II, która produkuje wysokiej jakości grafiki na podłożach sztywnych i elastycznych.

Gadżety

INFORMACJE

Gadżety reklamowe są totalnym must have jeśli chcesz rozreklamować swoją firmę.

Gadżety mogą dać wiele korzyści, które przyczynią się do zwiększenia widoczności Twojej marki, zbudowania silniejszych relacji z klientami i wzmocnienia wiarygodności.

Kasetony

INFORMACJE

Kasetony reklamowe są popularnym i często stosowanym nośnikiem reklamowym jednocześnie charakteryzując się nowoczesnym i eleganckim wyglądem.

W tej formie reklamy używamy najwyższej jakości oświetklenia LED

Oklejanie samochodów

INFORMACJE

Reklama na samochodach to niezwykle skuteczna forma promowania firmy, produktu, czy usługi. Dzięki takiej reklamie zbudujesz oraz ugruntujesz pozycję marki w świadomości potencjalnego klienta, żeby stała się ona łatwo rozpoznawalna.

Oklejanie WITRYN

INFORMACJE

Witryny okienne to najczęściej duża powierzchnia reklamowa, dzięki której klient zapamiętuje miejsce, firmę. Oklejone witryny sklepowe często mogą bardziej przyciągać uwagę klienta niż ekspozycja samego towaru.

Oklejanie AUTOBUSÓW

INFORMACJE

Reklama na tyłach autobusów daje możliwość dotarcia do dużej ilości przechodniów jak i kierowców samochodów.

POLIGRAFIA

INFORMACJE

Oferujemy szeroką ofertę druku poligraficznego wizytówki, ulotki, plakaty, kartki pocztowe, teczki ofertowe, papier firmowy, katalogi firmowe, broszury, kalendarze oraz wiele innych

reklama przestrzenna

INFORMACJE

Reklama przestrzenna to jedna z najczęściej wybieranych form reklamy wewnętrznej.
Świetnie sprawdza się jako element dekoracyjny biurze.

WYSTAWIENNICZE

INFORMACJE

Reklama przestrzenna to jedna z najczęściej wybieranych form reklamy wewnętrznej.
Świetnie sprawdza się jako element dekoracyjny biurze.

Adres

© 2023 | PROJEKT I REALIZACJA: PIKSEO.PL